«Участь громадськості в процесі документування порушень прав людини на Донбасі, формування структури документаторів»

З липня 2016 року ЛОПЦ «Альтернатива» розпочато реалізацію трирічного проекту «Участь громадськості в процесі документування порушень прав людини на Донбасі, формування структури документаторів» за підтримки Держдепу США. В рамках діяльності передбачено проведення заходів з метою:

– інформування широкого кола осіб щодо поточної ситуації із дотриманням прав людини, діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», результатів її роботи;

– залучення представників місцевих громадських організацій до процесу моніторингу та документування фактів порушень прав людини на Донбасі.

Наразі проведено серію круглих столів, зустрічей, семінарів за участі представників громадянського суспільства Луганської та Донецької областей, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, студентів та викладачів вузів. В заходах прийняло участь більше 1000 осіб.

Для майбутніх документаторів Донецької та Луганської областей було організоване спеціальне навчання для отримання необхідних знань в області порушень прав людини, пов’язаних з військовим конфліктом – спільно з організацією «Освітній будинок прав людини» було проведено 2 чотириденні тренінги в м. Чернігові.

При консультаційному, юридичному й методологічному супроводі учасників тренінгу проходив процес документування ними порушень прав людини, в ході якого громадські активісти на практиці застосовували отримані на тренінгах знання. За результатами роботи було підготовлено звіт “Правове свавілля в ОРДЛО” – огляд стану порушення прав людини на окупованій території Донбасу.

b (10)
b (11)
b (12)
b (2)
b (1)
b (4)
b (3)
b (6)
b (5)
b (7)
b (8)
b (9)
ce_mv2 (1)
6d1_mv2
previous arrow
next arrow

Співпраця

    *Натискаючи на кнопку, Ви, автоматично погоджуєтеся з Умовами використання сайту
    ×