«Моніторинг та аналіз наслідків прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

Протягом лютого-вересня 2016 року Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) проведено реалізацію проекту «Участь переселенців в моніторингу та аналізі наслідків прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Область реалізації проекту: Київська, Харківська, Луганська,  Донецька, Дніпропетровська області України.

Під час реалізації проекту проводився збір і аналіз інформації щодо практичної реалізації Закону (в тому числі на предмет відповідності міжнародним нормам), відбувалися моніторингові візити до установ охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту, державні центри зайнятості, вищі навчальні заклади, місця компактного проживання ВПО в зазначених вище 5 областях України (всього 25 таких місць), проведено інтерв’ювання 100 ВПО та осіб, що надають їм гарантовані Законом послуги.

В рамках дослідження проведено оцінку поточного стану практичної реалізації Закону в сфері медичного обслуговування, вищої освіти, реалізації права на отримання житла, соціальних послуг, працевлаштування.

Підготовлено звіт.

al (1)
al (14)
al (13)
al (12)
al (11)
al (10)
al (9)
al (8)
al (7)
al (6)
al (4)
al (5)
al (3)
al (2)
5_mv2 (2) (1)
previous arrow
next arrow

Співпраця

    *Натискаючи на кнопку, Ви, автоматично погоджуєтеся з Умовами використання сайту
    ×