ЛОПЦ “Альтернатива” підготовлено звіт “Торецьк. Шлях до відновлення”

13.10.2021

Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» підготовлено новий звіт «Торецьк. Шлях до відновлення».

 

Метою даного дослідження було відобразити ситуацію із впливом негативних наслідків на всі сфери життєдіяльності прифронтового міста на прикладі окремо взятого населеного пункту на лінії зіткнення.

 

Торецьк — місто обласного значення в Донецькій області з постійним населенням близько 67 тисяч осіб. З травня 2014 року місто перебувало під контролем незаконних збройних формувань так званої «Донецької народної республіки».

21 липня 2014 року населений пункт було звільнено силами Збройних сил України. Навіть після того, як в Торецьку був відновлений контроль української влади, місто продовжує потерпати від обстрілів з важкої артилерії з боку НЗФ, адже територіально знаходиться на лінії зіткнення.

 

Про ситуацію з руйнуванням та пошкодженням об’єктів інфраструктури, у тому числі, житлових будинків мешканців міста і закладів комунальної та державної власності, про стан із водопостачанням в місті, про вплив збройного конфлікту на екологію Торецька можна дізнатися з тексту звіту в українській та англійській версіях.

Поділитись у

    *Натискаючи на кнопку, Ви, автоматично погоджуєтеся з Умовами використання сайту
    ×